1. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • sobota – św. Agnieszki

1. Spotkania dla młodzieży
  • Przygotowania kandydatów do Bierzmowania w styczniu odbywają się w niedzielę w łączności ze Mszą świętą o godz. 18:00: dzisiaj dla klas II a za tydzień 22 stycznia dla klas III
  • W przyszłym miesiącu zapraszam kandydatów do Bierzmowania, młodzież ponadgimnazjalną i studentów na Spotkanie Ewangelizacyjneface2face z Jezusem do Hali Sportowej Oaza, które odbędzie się 19 lutego od godz. 17:00. Więcej informacji na naszej stronie i fb.: parafiawszystkich.pl

1. Dzisiaj
  • na Mszy świętej o godz. 12:00 będziemy wspólnie kolędować z dziećmi z Domu Pomocy Społecznej św. Rocha w Poznaniu, który prowadzą siostry Serafitki. W domu parafialnym o godz. 15:00 odbędzie się kolędowy koncert wsparcia,na który zaprasza wszystkich chętnych Zespół Trzy Francuskie Kury oraz Zespół Bogu Bliscy.Proszę o dar modlitwy w intencji dzieci i Sióstr opiekujących się dziećmi, którym po Mszy o godz. 12:00 pospieszymy ze wsparciem materialnym.

1. Za tydzień
  • po Mszy świętej o godz. 10:30 zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego Tutti Santi z okazji Dnia Babci i Dziadka.

1. Nasza Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje Spotkanie Ewangelizacyjne Chodźcie do mnie, które odbędzie się w dniach 18 i 19 lutego 2017 roku. Na stoliku wyłożone zostały informacje o wydarzeniu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Osoby chętne do wzięcia udziału mogą zapisywać się w zakrystii lub poprzez naszą stronę www.parafiawszystkich.pl

1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i w piątek od 9:30 do11:00.

1. Polecamy najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

1. Odszedł do wieczności: śp. Piotr Gańko z Kromolic, pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

2. Aktualny plan kolędy [link]

Słowo Boże na umocnienie

Jan zobaczył Jezusa, nadchodzącego ku niemu, i rzekł:

Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata.

Ewangelia według św. Jana