Drukuj
  1. Kalendarz liturgiczny:  

 

  1. W Nowy Rok w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

 

  1. W poniedziałek 2 stycznia Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19:30.

 

 

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne.

 

  1. Chorych odwiedzimy wyjątkowo w I czwartek miesiąca od godz. 9:00.

 

  1. W piątek 6 stycznia w  Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli w Trzech Króli

 

  1. W sobotę 7 stycznia nabożeństwo I sobót wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej: po Mszy o godz. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godz. 7:45 medytacja a o godz. 8:00 Różaniec pokutny, następnie Msza święta i wymiana tajemnic dla Wspólnoty Żywego Różańca.

  1. W niedzielę 8 stycznia

 

  1. Polecamy najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz styczniowy Miesięcznika Parafialnego, w którym min. Eksplozja duchowości wywiad z ks. dr Szymonem Stułkowskim, rektorem ASD, Szkoła Liturgii z ks. Łukaszem, Katechizm inaczej, wspomnienia z pielgrzymki parafialnej oraz zaproszenie na dwudzieste urodziny Miesięcznika Parafialnego, które będziemy obchodzili w formie zabawy karnawałowej już w sobotę 14 stycznia 2017r. Zapisy w zakrystii. Bilety do odbioru już od 6 stycznia.

 

  1. Odeszli do wieczności: śp. Janina Mikołajczak z Kórnika, pogrzeb odbył się oraz śp. Krystyna Eltmann z Kórnika, pogrzeb we wtorek o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie 

Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie [Matki].

Ewangelia według św. Łukasza

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO

WSZYSTKIM PARAFIANOM,
GOŚCIOM I PRZYJACIOŁOM NASZEJ PARAFII

W NOWYM AD 2017