• poniedziałek – Ofiarowanie NMP
  • wtorek – św. Cecylii
  • czwartek – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Spotkania w drodze w formie Kręgu Biblijnego w poniedziałek o godz. 19:00 w domu parafialnym
  • Tutti Santi, Wincentyńska Młodzież Maryjna, Duszpasterstwo Młodych, ministranci według planu pracy formacyjnej
  • Wspólnota Bogu Bliscy spotyka się w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym

1. Dzisiaj:
  • przed kościołem dobrowolna zbiórka na trwające prace w naszej parafii, wszystkim którzy pospieszą z pomocą materialną składam podziękowanie: BÓG zapłać
  • po Mszy świętej o godz. 12:00 odmówimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  • spotkanie do Bierzmowania mają uczniowie z gimnazjum z klas II, a za tydzień z klas III oraz wszyscy starsi, którzy nie mają jeszcze sakramentu Bierzmowania. Spotkania odbywają się w łączności z Mszą świętą o godz. 18:00.

1. W związku z trwającymi na probostwie pracami biuro parafialne:
  • nieczynne we wtorek i w czwartek
  • czynne w poniedziałek od 16:00-17:30 i w piątek od 9:30-11:00

1. We wtorek wspomnienie św. Cecylii, za wstawiennictwem tej świętej dziękujemy Dobremu Bogu za wszystkich zaangażowanych w liturgię przez muzykę i śpiew. Jako rodzina parafialna Wszystkich Świętych dziękujemy naszym Organistom panom Franciszkowi i Grzegorzowi, Dziecięcemu i Parafialnemu Chórowi Tutti Santi, Parafialnemu Zespołowi Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej oraz Zespołowi Bogu Bliscy i życzymy błogosławieństwa Bożego. Św. Cecylio módl się za nami.

1. Kontynuujemy Parafialną Nowennę Pompejańską i zapraszamy
    do wspólnego odmawiania Różańca świętego, w tym tygodniu:
  • Tajemnice radosne od poniedziałku do piątku na rozpoczęcie adoracji
    po Mszy o godz. 8:30 w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 8:30
  • Tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego
  • Tajemnice światła odmawiamy we własnym zakresie
  • Tajemnice chwalebne od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:30

1. Za tydzień:
  • I niedziela Adwentu, którą rozpoczniemy nowy rok liturgiczny realizowany w oparciu o program duszpasterski Idźcie i głoście
  • możliwość zaopatrzenia się w zakrystii w opłatek wigilijny

1. Zachęcam do nabywania:
  • prasy katolickiej jest najnowszy Miesięcznik Parafialny oraz Przewodnik Katolicki, w którym min. artykuł o Służebnicy Generałowej Zamoyskiej w związku z wydaniem przez naszą parafie audiobooka Wspomnienia Jadwigi Zamoyskiej, który możemy nabyć w zakrystii.

1. Odeszła do wieczności: śp. Genowefa Piechowiak z Kórnika pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Bninie we wtorek o godz. 11:00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Z modlitwą i błogosławieństwem

Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa. Jezus mu odpowiedział: Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju.