• niedziela – Rocznica poświęcenia własnego kościoła
  • piątek – św. Karola Boromeusza

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00
  • Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ w piątek po wieczornej Eucharystii w kaplicy Serca Pana Jezusa
  • Wspólnota Żywego Różańca w sobotę po Mszy świętej o godz. 8:30

1. Dzisiaj
  • Można zabrać kartki na wymienianki jednorazowe, które wraz
    z ofiarą składamy do wystawionej skarbony. Wymienianki roczne składamy w biurze parafialnym wraz z ofiarą 25zł od duszy
  • Parafialny Zespół i Chór Tutti Santi na Mszy o godz. 10:30 dziękuje Panu Bogu za 20. Lat swojej działalności. Z okazji jubileuszu życzymy, aby św. Cecylia i Wszyscy Święci umacniali Was w rozwoju Waszych talentów na chwałę Bożą i ku radości serc wielu zasłuchanych w Waszą modlitwę śpiewem dlatego Bogu niech będą dzięki za każdą i każdego z Was
  • w ostatnią niedzielę miesiąca Msza o godz. 15:00 w intencji małżonków obchodzących swoje październikowe rocznice sakramentu małżeństwa. Po Eucharystii nabożeństwo zakończone namaszczeniem olejem św. Charbela.

1. Jutro w poniedziałek HOLY WINS czyli ŚWIĘTY ZWYCIĘŹA o godz. 16:00 spotykamy się przebrani za świętych patronów przy krzyżu misyjnym, zabieramy znicz i instrument. Spotkanie Świętych zakończymy w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej.

1. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze święte
    w kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30 i 18:00 a na cmentarzu rozpoczniemy o godz. 14:00 procesją żałobną od bramy cmentarnej z liturgicznymi modlitwami za zmarłych a następnie Eucharystia.

1. W środę 2 listopada we Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych na cmentarzu po Mszy świętej o godz. 18:00.

1. W czwartek 3 listopada na Mszy o godz. 18:00 będziemy wspólnie z rodzinami modlili się za wszystkich naszych kochanych zmarłych, których pożegnaliśmy w minionym roku.

1. W sobotę 5 listopada podczas II Pielgrzymki Sołtysów Powiatu Poznańskiego Mszy świętej o godz. 18:00 będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki. Tego samego dnia nastąpi zamknięcie Drzwi Świętych w naszej świątyni oraz odbędzie się prezentacja Wspomnień Służebnicy Bożej Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, które wydaliśmy w formie audiobooka.

1. W minioną niedzielę gościliśmy ks. Jacka Rogalskiego, proboszcza poznańskiej parafii pw. Błogosławionej Piątki na Dębinie, który dziękuje za otrzymaną pomoc materialną i duchową na rzecz budowanego kościoła.

1. W związku z trwającymi na probostwie pracami biuro parafialne:
  • nieczynne we wtorek i w piątek
  • czynne w poniedziałek od 16:00-17:30 i w czwartek od 9:30-11:00

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • czwartek: 15:00 Koronka i Godzina święta prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ; od godz. 16:00 wszyscy; od 17:00 Wspólnota Żywego Różańca. Spowiadamy od godz. 17:00.
  • piątek: od godz. 8:30 odwiedziny naszych chorych

Spowiadamy od godz. 16:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 16:30. Od 17:15 okazja do spowiedzi dla młodzieży,
a w Pierzchnie: Spowiedź święta od godz. 15:00 i Msza o godz. 16:00

• sobota: Nabożeństwo I sobót wynagradzające Matce Najświętszej: adoracja po Mszy o godz. 7:00, od 7:50 różaniec pokutny i Msza o godz. 8:30.

1. Kontynuujemy Parafialną Nowennę Pompejańską od czwartku rozpoczniemy część dziękczynną. Zachęcamy do wspólnego odmawiania Różańca świętego, w tym tygodniu:
  • Tajemnice radosne od poniedziałku do soboty na rozpoczęcie adoracji po Mszy o godz. 8:30, (we wtorek o 8:30), w niedzielę po Mszy o godz. 12:00
  • Tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego
  • Tajemnice światła odmawiamy we własnym zakresie
  • Tajemnice chwalebne od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:30

1. Zapowiadamy i zapraszamy:
  • na Trzecie Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Poznańskiej, które odbędzie się 12 listopada w Poznaniu, zapisy w zakrystii lub biurze
  • na Drugą Biesiadę Parafialną, która odbędzie się w sobotę
    19 listopada w Domu Gościnnym w Trzebisławkach - zapisy na biesiadę w zakrystii lub w biurze parafialnym.

1. Zachęcam
  • Do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki
    oraz listopadowy Miesięcznik Parafialny, w którym min. Cudowna moc zaufania, czyli Cudowny medalik dla maryjnego apostoła, przypomnienie postaci św. Marcina, zaproszenie do modlitwy oraz zdjęcia i wspomnienia z odpustu dziecka Bożego i Dnia Papieskiego.

Z modlitwą i błogosławieństwem

Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu. Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy, widząc to, szemrali: Do grzesznika poszedł w gościnę.