• niedziela – Światowa Niedziela Misyjna
  • wtorek – św. Łukasza ewangelisty, imieniny obchodzą ks. Łukasz oraz pan kościelny Łukasz, w intencji których będzie odprawiona Msza święta o godz. 18:00
  • środa – bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, na Mszy o godz. 18:00 będzie okazja by uczcić relikwie błogosławionego kapłana
  • czwartek – św. Jana Kantego
  • piątek – bł. Jakuba Strzemię
  • sobota – św. Jana Pawła II

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Kandydaci do Bierzmowania z klas gimnazjalnych I i II dzisiaj w niedzielę o godz. 18:00 w kościele a kandydaci z klas III gimnazjum za tydzień w niedzielę o godz. 18:00
  • Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00
  • Tutti Santi, Wincentynki zgodnie z programem spotkań pracy formacyjnej

1. Dzisiaj
  • przed kościołem zbiórka na trwające na poddaszu kościoła prace renowacyjne. Wszystkim za dar serca dziękuję: BÓG zapłać
  • zostały wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe, które wraz z ofiarą składamy do wystawionej skarbony. Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym wraz z ofiarą 25zł od duszy.

1. W związku z trwającymi na probostwie pracami biuro parafialne:
  • nieczynne we wtorek i w czwartek
  • czynne w poniedziałek od 16:00-17:30 i w piątek od 9:30-11:00

1. Zapraszamy na Biesiadę Parafialna, która odbędzie się w sobotę
    19 listopada w Domu Gościnnym w Trzebisławkach. Od dzisiaj można zapisywać się na biesiadę w zakrystii i w biurze parafialnym.

1. Kontynuujemy Parafialną Nowennę Pompejańską i zachęcamy do wspólnego odmawiania Różańca świętego. W tym tygodniu:
  • Tajemnice radosne od poniedziałku do soboty na rozpoczęcie adoracji po Mszy o godz. 8:30, w niedzielę po Mszy o godz. 12:00
  • Tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego
  • Tajemnice światła od poniedziałku do piątku o godz. 16:30, (wyjątkowo w piątek po ślubie), w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 8:30
  • nabożeństwa różańcowe w kościele: tajemnice chwalebne od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:30 prowadzą kapłani.

1. Za tydzień
  • Będziemy gościli w naszej parafii ks. Jacka Rogalskiego, proboszcza parafii pw. Błogosławionej Piątki, który przybliży nam błogosławionych patronów budowanej świątyni i będzie prosił o wsparcie materialne i duchowe na rzecz budowanego kościoła na poznańskiej Dębinie
  • Kawiarenka ministrancka: przed kościołem będzie można zaopatrzyć się za dobrowolną ofiarą w słodkie do niedzielnej kawki.

1. Zachęcam
  • Do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki i Miesięcznik Parafialny
  • Do słuchania audycji Radia Emaus, Krąg biblijny, w którym znany nam ks. prof. Janusz Nawrot z Hubertem Piechockim odkrywają sekrety Pisma Świętego w niedzielę o godz. 21:10 a w Lekturach dobrego radia możemy usłyszeć „Wspomnienia” Służebnicy Bożej generałowej Jadwigi Zamoyskiej od poniedziałku do piątku o godz. 11:20 i 19:20.

Z modlitwą i błogosławieństwem

Chociaż Boga się nie boję ani z ludźmi się nie liczę, to jednak, ponieważ naprzykrza mi się ta wdowa, wezmę ją w obronę, żeby nie przychodziła bez końca i nie zadręczała mnie. I Pan dodał: Słuchajcie, co ten niesprawiedliwy sędzia mówi. A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę.

KONKURS DLA DZIECI

Masz swojego patrona lub ulubionego świętego? Namaluj jego portret. Technika dowolna, format A3. Prace prosimy dostarczać katechetom lub
do zakrystii do 23 października /niedziela/. Od 24 października rozpocznie się możliwość głosowania na parafialnej stronie fb.parafiawszystkich.pl
Wygra portret, który będzie miał najwięcej lajków. Liczą się tylko lajki na stronie parafialnej, nie sumujemy lajków zdjęć udostępnianych na innych profilach. Głosowanie trwa do 30 października do godz. 24.00. Ogłoszenie wyników konkursu 31 października. Wręczenie nagród w niedzielę 06 listopada na Mszy świętej o godz. 10:30 ZAPRASZAMY do udziału.