ADORACJA

WIELKI CZWARTEK

20:30 – 21:30 – Bracia Naglewicz

WIELKI PIĄTEK

8:00 – 9:00 – M. Szyc, K. Fludra

9:00 – 10:00 – W. Król, J. Faliszewski

10:00 – 10:30 – C. Dec, A. Dominiak

10:30 – 11:00 – F. Mendel, S. Idkowski  

11:00 – 12:00 – Bracia Suszka

12:00 – 13:00 – J. Lewandowski, J. Kaźmierczak

13:00 – 14:00 – J. Buszkiewicz, J. Lehmann

14:00 – 14:30 – Bracia Kuberaccy

14:30 – 15:00 – St. Kozakiewicz, A. Bauer

15:00 – 15:30 – DROGA KRZYŻOWA

15:30 – 16:00 – F. Kaźmierczak, J. Cieślewicz

16:00 – 17:00 – J. Iszkuło, M. Lester

17:00 – 17:45 – W. Antoniak, M. Gubański

17:45 – 18:15 – W. Zmuda, J. Mydlarz

18:15 – 18:45 – J. Cepka, B. Kosierb

Adoracja ma miejsce na klęczniku w przygotowanej Ciemnicy. Na adorację zakładamy swój strój liturgiczny (albę lub komże), bez kołnierza.

WIELKI CZWARTEK                                               MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ G. 19:00

Komentator: T. Szyc

Ceremoniarz: W. Król

Asysta liturgiczna: J. Kaźmierczak, J. Urbaniak

Mikrofon: W. Antoniak

Mszał: K. Galiński

Krzyż: M. Szyc

Turyferariusz: M. Gubański

Nawikulariusz: J. Lewandowski

Ewangeliarz: J. Lehmann

Czytanie I: J. Lehmann

Psalm: E. Dominiak

Czytanie II: B. Naglewicz

Modlitwa powszechna:

Procesja z darami: Wincentynki, Tutti Santi, Młodzież F2F

Dzwonki i kołatki: Sz. Naglewicz

Gong: J. Faliszewski

Ampułki: S. Kozakiewicz, F. Kaczmarek

Ampułki II: J. Cieślewicz

Przygotowanie ołtarza: F. Kaźmierczak, J. Mydlarz

Świece: A. Bauer, J. Buszkiewicz

Welon: B. Naglewicz, J. Lehmann

Pomoc przy umyciu nóg: M. Żyto, D. Jankowski

OBOWIĄZKOWA INSTRUKCJA LITURGICZNA GODZ. 17:45 W KOŚCIELE

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

PLAN KOLĘDY
w dniach 28-31 stycznia 2018 r.

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

29.01.2018

Poniedziałek

Ks. Proboszcz

Ks. Szymon

15:30

15:30

Kórnik, ul. Mickiewicza – B. Naglewicz, F. Mendel

Kórnik, ul. Staszica 8 – J. Cieślewicz, J. Urbaniak

30.01.2018

Wtorek

Ks. Proboszcz

Ks. Szymon

15:30

15:30

Kórnik, ul. Krasickiego 5 od końca – K. Galiński,        A. Duszczak

Kórnik, ul. Krasickiego 9 od końca – M. Gubański,    A. Kuberacki

31.01.2018

Środa

Ks. Proboszcz

16:00

Kórnik, ul. Staszica 1 od końca – J. Lewandowski,

B. Kosierb

ZBIÓRKI

  • DLA MINISTRANTÓW OD VII KLASY I GIMNAZJUM W PIĄTEK po Mszy świętej wieczornej około g. 18:45. Strój roboczy-demontaż żłóbka i innych ozdób świątecznych.
  • DLA MINISTRANTÓW MŁODSZYCH W SOBOTĘ                O GODZ. 9:15 W DOMU PARAFIALNYM.