WAKACJE W OCHOTNICY DOLNEJ

22.06-28.06.2019r.

Poniżej przekazuję dalsze szczegóły dotyczące tegorocznego wyjazdu
wakacyjnego do Ochotnicy Dolnej.

Znane już są dokładne godziny odjazdu i przyjazdu pociągów:
-odjazd z Poznania 22.06.2019 (sobota) godz. 9:57 z peronu V [TLK-83102] (pociąg wjeżdza na stację planowo już o 9:22)
-powrót do Poznania 28.06.2019 (piątek) godz. 22:53 na peron III [TLK-37102]

Zbiórka odbędzie się na peronie V (piątym) dworca PKP Poznań Główny. Wszyscy uczestnicy wyjazdu powinni przybyć na zbiórkę do godziny 8:40.
Tym, którzy jeszcze nie dokonali pełnej wpłaty przypominam, że przelewy należy kierować na konto Parafii pw. Wszystkich Świętych,nr konta 87 9076 0008 2001 0010 6265 0001 (Bank Spółdzielczy w Kórniku),z podaniem w tytule przelewu: [Ochotnica2019 - Imię Nazwisko (uczestnika)] Numer konta można zweryfikować na stronie parafii:  https://parafiawszystkich.pl/
Proszę pamiętać, aby przelewy zlecić najpóźniej do godziny 12:00, w wielu bankach jest to bowiem godzina graniczna dla realizacji przelewu w tym samym dniu. W przypadku chęci wyboru innego rodzaju płatności proszę zwrotnie o podanie numeru telefonu w celu omówienia szczegółów.
Proszę upewnić się, czy legitymacje szkolne Państwa dzieci są ważne (pieczątka z datą),a jeżeli nie, zadbać o ich przedłużenie przed końcem roku szkolnego - jest to niezbędne dla możliwości
skorzystania z przejazdów ulgowych.
Tych z Państwa, którzy dokonywali zgłoszeń nie tylko we własnym imieniu, ale także znajomych - bardzo proszę o przekazanie powyższych informacji tym osobom.

ADORACJA PRZY GROBIE PAŃSKIM

WIELKI PIĄTEK

20:30– 21:30 – M. Szyc, B. Naglewicz

WIELKA SOBOTA

8:00 – 9:00 – W. Król, Sz. Naglewicz

9:00 – 9:30 – F. Suszka, N. Nowak

9:30 – 10:00 – Bracia Bartkowiak

10:00 – 10:30 – C. Dec, M. Grzybowski

10:30 – 11:00 – F. Mendel, S. Idkowski  

11:00 – 12:00 – J. Lewandowski, D. Górka

12:00 – 13:00 – W. Antoniak, M. Gubański

13:00 – 14:00 – J. Faliszewski, J. Iszkuło

14:00 – 14:30 – Bracia Kuberaccy

14:30 – 15:00 – St. Kozakiewicz, A. Dominiak

15:00 – 15:30 – I. Oses, T. Sobczak

15:30 – 16:00 – F. Kaźmierczak, A. Woźniczak

16:00 – 16:30 – J. Cieślewicz, J. Mydlarz

16:30 – 17:00 – J. Suszka, J. Cepka

17:00 – 18:00 – J. Lehmann, J. Buszkiewicz

18:00 – 19:00 – K. Galiński, M. Lester

19:00 – 19:40 – Bracia Urbaniak

Na adorację zakładamy swój strój liturgiczny, bez kołnierza.

Proszę zaznaczyć swoją obecność.

Święcenie potraw od g. od 13:00-14:30 i od 15:30-16:00 co pól godziny.

Ministrant KOŃCZĄCY adorację podaje księdzu wodę święconą.

WIELKI PIĄTEK – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ O GODZ. 19:00

Komentator: Tomasz Szyc

Ceremoniarz: Mateusz Lester

Asysta liturgiczna: Dawid Górka, Jakub Lewandowski

Mszał: Wojciech Król

Mikrofon: Bartosz Naglewicz

I czytanie: Jan Iszkuło

Psalm: Chór Tutti Santi

II czytanie: Lektora Elwira Dominiak

Pasja: Ks. Tomasz, K. Korcz (Ewangelista), K. Galiński, Jk Urbaniak

Modlit. powszechna: Ks. Tomasz

Krzyż: Michał Gubański

Świeczki: Wiktor Antoniak, Jk Urbaniak

Turyfer: Maciej Szyc

Łódka: Jakub Faliszewski

Przygotowanie ołtarza: Krystian Galiński, Jan Urbaniak

Kołatki: Szymon Naglewicz

Ampułki II: Cyprian Dec

OBOWIĄZKOWA INSTRUKCJA LITURGICZNA

O GODZ. 17:45