PLAN KOLĘDY cz. I

27.12.2019 - piątek
10:00 - Mościenica os. Topolowe, os. Brzozowe, os. Zielone Wzgórze,
Skrzynki ul. Kwiatowa, Palmowa, Poznańska nr parzyste – Bracia Bartkowiak


10:00 - Mościenica os. Świerkowe - działki, Mosińska 3, Skrzynki ul. Poznańska nr nieparzyste, Leśna, Wiśniowa - W. Antoniak, M. Gubański


10:00 - Mościenica os. Wczasowe, os. Pod Dębem, ul. Jesienna, Mościenicka
Skrzynki ul. Nowa, Jeziorna, Miętowa – J. Lewandowski, Sz. Naglewicz

 

28.12.2019 - sobota
10:00 - Runowo 3, Runowo wieś od p. Migały do pałacu, Pierzchno nr 1-34 – B. Naglewicz, K. Korcz,

11:15 - Pierzchno nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – W. Antoniak, M. Gubański


10:00 - Pierzchno dworzec i nr 35-42; Huby oraz Celestynowo –  A. Grześkowiak, M. Kaźmierski

 

29.12.2019 - niedziela
14:00 - Dziećmierowo, ul. Leśna 3a, 5a i Słoneczna – S. Kozakiewicz, A. Dominiak


14:00 - Dziećmierowo, ul. Leśna 3 i Kwiatowa oraz od końca Świgonia –  D. Jankowski, J. Cieślewicz


14:00 - Dziećmierowo, ul. Leśna 5 i Główna od początku –  kl. Wojtek, J. Kaźmierczak

30.12.2019 - poniedziałek
10:00 - Kromolice górka i wieś – W. Antoniak, M. Gubański


10:00 - Trzebisławki huby od p. Molskich, następnie przy torach do p. Świtalskich i dalej od p. Alankiewicz do p. Wojtysiak i wieś – S. Kozakiewicz, A. Bauer

FUNKCJE NA BOŻE CIAŁO:

Krzyż: M. Gubański

Kandelabry: D. Górka, Jan Urbaniak

Sztandar ministrancki: J. Kaźmierczak

Asysta sztandaru: F. Kaźmierczak, A. Dominiak

Mszał: W. Król

Mikrofon: Jan Urbaniak

Welon i korporał: W. Antoniak

Dzwonki i gong: Jakub Lewandowski

Ogień: M. Szyc, Sz. Naglewicz

Nagłośnienie D. Jankowski

Czytanie I: Krystian Galiński

Psalm: Marta Jędrzejczak

Czytanie II Krzysztof Korcz

Modlitwa powszechna: Siostra Renata i Siostra Arleta

Przygotowanie ołtarza: J. Mydlarz, S. Kozakiewicz, J. Cieślewicz

Ampułki: ministranci młodsi

PROSZĘ O OBECNOŚĆ NAJPÓŹNIEJ O GODZ. 9:20

NAWIEDZENIE KOPII  OBRAZU MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

PONIEDZIAŁEK 10.06.2019R.

Krzyż: J. Kaźmierczak

Kandelabry: D. Górka, Jan Urbaniak

Sztandar: J. Faliszewski

Asysta sztandaru: ministranci młodsi

Ogień: M. Gubański,

Łódka: J. Cieślewicz

Asysta liturgiczna: W. Król, Jan Iszkuło

Mszał: K. Galiński

Mikrofon: B. Naglewicz

Mitra i pastorał: J. Mydlarz, S. Kozakiewicz

Przygotowanie ołtarza: F. Kaczmarek, C. Dec,

Ampułki: W. Zmuda, J. Cepka

II ampułki: A. Dominiak

Gong: F. Kaźmierczak

Nagłośnienie: D. Jankowski

PROSZĘ O OBECNOŚĆ NAJPÓŹNIEJ O GODZ. 17:15, PONIEWAŻ O GODZ. 17:30 WYRUSZA PROCESJA NA MIEJSCE POWITANIA OBRAZU.

Msza pożegnalna WE WTOREK o godz. 16:00 – funkcje takie same jak  w poniedziałek.