PLAN KOLĘDY
w dniach 07-14 stycznia 2018 r.

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

08.01.2018

Poniedziałek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

16:00

15:30

15:30

Kórnik, ul. Plac Powstańców Wlkp. 1-36 – F. Mendel,

S. Kozakiewicz

Kórnik, ul. Plac Powstańców Wlkp. 2 – 14 –

M. Gubański, C. Dec

Dziećmierowo ul. Czereśniowa i ul. Katowicka od p. Zawitaj do p. Paluch – B. Naglewicz, D. Jankowski

09.01.2018

Wtorek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

15:30

15:30

15:30

Dziećmierowo ul. Dworcowa 1-99 nr nieparzyste –

J. Lewandowski, J. Cieślewicz

Dziećmierowo, ul. Dworcowa 101-105 i 88-94 –

Jk. Urbaniak, W. Zmuda

Dziećmierowo ul. Dworcowa 2-46 po drodze ul. Polna – W. Król, J. Cepka

10.01.2018

Środa

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

16:00

15:30

15:30

Kórnik, ul. Dworcowa 1-9, ul. Staszica 2-13 oraz
ul. Wyspiańskiego – W. Antoniak, J. Mydlarz

Kórnik, ul. Dworcowa 13-17, 44, 30-2 – Sz. Naglewicz, J. Lewandowski

Kórnik, ul. Zamkowa 1-3 i 2-10 – F. Kaźmierczak,

S. Szczepaniak

11.01.2018

Czwartek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

15:00

15:30

15:30

Kórnik, ul. Steckiego od końca i ul. ks. Jabłońskiego – M. Gubański, F. Kaczmarek

Kórnik, ul. Celichowskiego blok nr 3, 5 i 7 - K. Galiński, J. Mydlarz

Kórnik, ul. Białoboka i ul. Jana Kantego – J. Cieślewicz, F. Mendel

12.01.2018

Piątek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

15:00

15:00

15:00

Kórnik, ul. Zamoyskiego od początku
i ul. Wróblewskiego od końca – Jk. Urbaniak

S. Kozakiewicz

Kórnik, ul. Parkowa od strony Bnina po drodze

ul. Modrzewiowa – Bracia Naglewicz

Kórnik, ul. Strzelecka od końca i po drodze
ul. Działyńskich – W. Antoniak, A. Frąckowiak

13.01.2018

Sobota

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

10:00

10:00

10:00

Kórnik, ul. Poznańska nry nieparzyste od początku –

W. Antoniak, J. Kaźmierczak,

Kórnik, ul. Poznańska nry parzyste od końca –

D. Jankowski, M. Gubański

Kórnik, ul. Poznańska nry parzyste od początku –

W. Król, Bracia Kuberaccy (zmiana na trasie kolędy)

14.01.2018

Niedziela

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

13:30

13:30

13:30

Kórnik, ul. 20. Października od początku i po drodze ul. Floriana i ul. Weimana – C. Dec, K. Galiński

Kórnik, ul. Reja od początku, następnie ul. Stodolna

od 116-77 po obu stronach i po drodze ul. Leśmiana i ul. Krótka – W. Król, T. Gabski

Kórnik, ul. Stodolna 2-75 po obu stronach (do p. Żegleń) – Bracia Kaźmierczak

PRZYPOMINAMY, ŻE JEŻELI W DNIU KOLĘDY PRZYPADA OBOWIĄZKOWA SŁUŻBA WIECZORNA TO PRZYCHODZIMY NA MSZĘ RANNĄ (7:00 LUB 8:30) LUB DZIEŃ WCZEŚNIEJ NA MSZĘ WIECZORNĄ O GODZ. 18:00.

ZBIÓRKI DLA MINISTRANTÓW W SOBOTĘ 13 I 27 STYCZNIA O GODZ. 9:15

w Domu Parafialnym

PLAN KOLĘDY
w dniach 02-07 stycznia 2018 r.

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

02.01.2018

Wtorek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

15:00

15:00

Szczodrzykowo ul. Ogrodowa bloki nr 3 i dalej 5 oraz ul. Ogrodowa 1, 2a – J. Lewandowski, F. Kaczmarek

Szczodrzykowo ul. Ogrodowa bloki nr 7 i dalej 5 oraz ul. Ogrodowa 2-12 – S. Kozakiewicz, W. Król

03.01.2018

Środa

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

15:30

15:30

15:30

Szczodrzykowo ul. Kolejowa i Dworcowa – Sz. Naglewicz,          F. Kaźmierczak

Szczodrzykowo, ul. Leśna – W. Antoniak, J. Mydlarz

Szczodrzykowo, ul. Polna i Łąkowa – C. Dec, J. Lewandowski

04.01.2018

Czwartek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

15:00

15:00

15:00

Dziećmierowo, ul. Leśna 3a, 5a i Kwiatowa oraz od końca Świgonia – K. Galiński, Jk Urbaniak

Dziećmierowo, ul. Leśna 5 i Główna od końca – W. Król,      M. Gubański

Dziećmierowo, ul. Leśna 3 i Słoneczna – B. Idaszak,  

K. Grześkowiak

05.01.2018

Piątek

Pierwszy piątek miesiąca

KOLĘDY NIE MA Z RACJI PIERWSZEGO PIĄTKU MIESIĄCA

06.01.2018

Sobota

OBJAWIENIE PAŃSKIE

MSZE ŚWIĘTE JAK W NIEDZIELĘ ORAZ DODATKOWA

O GODZ. 15:00

07.01.2018

Niedziela

Ks. Proboszcz

 

Ks. Łukasz

Ks. Piotr

13:30

 

13:30

13:30

Kórnik, ul. Aleja Flensa 16-2a – M. Gubański, I. Czarnecki

Dziećmierowo ul. Główna 26 oraz oś. Wzgórze Owocowe –

K. Galiński, W. Antoniak

Szczodrzykowo ul. Poznańska od pałacu –

Sz. Naglewicz, J. Cieślewicz

UWAGA!

6 STYCZNIA (SOBOTA) Orszak Trzech Króli (sami robimy korony i stroje) wejdzie uroczyście do kościoła na Mszę świętą o godz. 10:30, gromadzimy się o 10:10 przy krzyżu misyjnym. Po Mszy świętej zapraszam w imieniu organizatorów na wspólne kolędowanie z Królami. Przewidywane zakończenie ok. godz. 12:30. Zachęcamy ministrantów do wspólnego udziału.

Natomiast po Mszy o godz. 15:00 zapraszam na spotkanie opłatkowe dla wszystkich zaangażowanych w grupy i wspólnoty w naszej Parafii do Domu Parafialnego. Proszę wszystkich ministrantów o obecność!

ZBIÓRKI dla całej służby liturgicznej

13 i 27 STYCZNIA o godz. 9:15

w Domu Parafialnym

PLAN KOLĘDY

w dniach 27-30 grudnia 2017 r.

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

27.12.2017

Środa

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

 Ks. Tomasz

10:00

10:00

10:00

Kromolice wieś i górka – ministranci z Pierzchna K. Grześkowiak, J. Kozłowski

Trzebisławki huby od p. Molskich, następnie przy torach do p. Świtalskich i dalej Trzebisławki od p. Alankiewicz do p. Wojtysiak i wieś – Bracia Bauer

Pierzchno dworzec i nr 35-42; Huby oraz Celestynowo – ministranci z Pierzchna B. Idaszak i A. Grześkowiak

28.12.2017

Czwartek

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

ok. 11:00

ok. 15:00

10:00

10:00

Runowo 3, Runowo wieś od p. Migały do pałacu – ministranci z Pierzchna: K. Grześkowiak i B. Idaszak

Mościenica os. Pod Dębem – J. Lewandowski, W. Antoniak

Mościenica os. Świerkowe – działki, Topolowe, Brzozowe, Lipowe, Zielone Wzgórze – B. Naglewicz, P. Bartkowiak

Mościenica: Zwierzyniec, ul. Mościenica, Jesienna, Klonowa, Os. Wczasowe – W. Król, M. Gubański

29.12.2017

Piątek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

10:00

10:00

10:00

ok.13:00

ok.13:00

ok.13:00

Pierzchno, bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – Sz. Naglewicz,        J. Kaźmierczak

Pierzchno, bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – ministranci z Pierzchna J. Kozłowski, A. Grześkowiak

Pierzchno, bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – ministranci z Pierzchna: K. Grześkowiak, H. Witczak

 

Runowo, od p. Szczepaniaków do szkoły - Sz. Naglewicz,           J. Kaźmierczak,

Runowo, od Runowo 18 c - p. Firlej do

p. Majchrzak (Dziećmierowo, ul. Polna) – D. Jankowski i            K. Galiński

 

Pierzchno, nr 1-34 – ministranci z Pierzchna B. Idaszak,          K. Grześkowiak

30.12.2017

Sobota

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

ok.11:00

10:00

10:00

Ok. 16:00

Ok. 16:00

Ok. 16:00

Skrzynki ul. Wiśniowa 2-44 i Skrzynki ul. Poznańska nr parzyste – K. Galiński, A. Bauer (prośba, by uczestniczyć we Mszy świętej pogrzebowej o g. 10)

Skrzynki, ul. Poznańska nr nieparzyste, ul. Kwiatowa, ul. PalmowaW. Król, J. Kaźmierczak (ks. Łukasz wraca na pogrzeb o g. 12)

Skrzynki – wieś – M. Gubański, W. Antoniak

Skrzynki ul. Leśna - K. Galiński, A. Bauer

Skrzynki ul. Leśna - W. Król, J. Kaźmierczak

Skrzynki ul. Leśna - M. Gubański, W. Antoniak

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZASADAMI KOLĘDOWANIA,

KTÓRE UMIESZCZONE SĄ PONIŻEJ