WIELKI PIĄTEK – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ O GODZ. 19:00

Komentator: Tomasz Szyc

Ceremoniarz: Mateusz Lester

Asysta liturgiczna: M. GubańskiJ. Buszkiewicz

Mszał: Wojciech Król

Mikrofon: Krystian Galiński

I czytanie: Emilia Urbaniak

Psalm: Chór Tutti Santi

II czytanie: Łukasz Błaszyk

Pasja: Ks. Tomasz, W. Król (Ewangelista), J. Lehmann, K. Galiński

Modlit. powszechna: Ks. Tomasz

Krzyż: Bartosz Naglewicz

Świeczki: Wiktor Antoniak, J. Urbaniak

Turyfer: Maciej Szyc

Łódka: Jakub Faliszewski

Przygotowanie ołtarza: Łukasz Błaszyk, Dawid Jankowski, Jan Buszkiewicz

Kołatki: Szymon Naglewicz

Pateny: Ministranci młodsi

Ampułki II: Cyprian Dec

OBOWIĄZKOWA INSTRUKCJA LITURGICZNA

O GODZ. 17:30

ADORACJA

WIELKI CZWARTEK

20:30 – 21:30 – Bracia Naglewicz

WIELKI PIĄTEK

8:00 – 9:00 – M. Szyc, K. Fludra

9:00 – 10:00 – W. Król, J. Faliszewski

10:00 – 10:30 – C. Dec, A. Dominiak

10:30 – 11:00 – F. Mendel, S. Idkowski  

11:00 – 12:00 – Bracia Suszka

12:00 – 13:00 – J. Lewandowski, J. Kaźmierczak

13:00 – 14:00 – J. Buszkiewicz, J. Lehmann

14:00 – 14:30 – Bracia Kuberaccy

14:30 – 15:00 – St. Kozakiewicz, A. Bauer

15:00 – 15:30 – DROGA KRZYŻOWA

15:30 – 16:00 – F. Kaźmierczak, J. Cieślewicz

16:00 – 17:00 – J. Iszkuło, M. Lester

17:00 – 17:45 – W. Antoniak, M. Gubański

17:45 – 18:15 – W. Zmuda, J. Mydlarz

18:15 – 18:45 – J. Cepka, B. Kosierb

Adoracja ma miejsce na klęczniku w przygotowanej Ciemnicy. Na adorację zakładamy swój strój liturgiczny (albę lub komże), bez kołnierza.

WIELKI CZWARTEK                                               MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ G. 19:00

Komentator: T. Szyc

Ceremoniarz: W. Król

Asysta liturgiczna: J. Kaźmierczak, J. Urbaniak

Mikrofon: W. Antoniak

Mszał: K. Galiński

Krzyż: M. Szyc

Turyferariusz: M. Gubański

Nawikulariusz: J. Lewandowski

Ewangeliarz: J. Lehmann

Czytanie I: J. Lehmann

Psalm: E. Dominiak

Czytanie II: B. Naglewicz

Modlitwa powszechna:

Procesja z darami: Wincentynki, Tutti Santi, Młodzież F2F

Dzwonki i kołatki: Sz. Naglewicz

Gong: J. Faliszewski

Ampułki: S. Kozakiewicz, F. Kaczmarek

Ampułki II: J. Cieślewicz

Przygotowanie ołtarza: F. Kaźmierczak, J. Mydlarz

Świece: A. Bauer, J. Buszkiewicz

Welon: B. Naglewicz, J. Lehmann

Pomoc przy umyciu nóg: M. Żyto, D. Jankowski

OBOWIĄZKOWA INSTRUKCJA LITURGICZNA GODZ. 17:45 W KOŚCIELE

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}