PLAN KOLĘDY

w dniach 27-30 grudnia 2017 r.

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

27.12.2017

Środa

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

 Ks. Tomasz

10:00

10:00

10:00

Kromolice wieś i górka – ministranci z Pierzchna K. Grześkowiak, J. Kozłowski

Trzebisławki huby od p. Molskich, następnie przy torach do p. Świtalskich i dalej Trzebisławki od p. Alankiewicz do p. Wojtysiak i wieś – Bracia Bauer

Pierzchno dworzec i nr 35-42; Huby oraz Celestynowo – ministranci z Pierzchna B. Idaszak i A. Grześkowiak

28.12.2017

Czwartek

Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

ok. 11:00

ok. 15:00

10:00

10:00

Runowo 3, Runowo wieś od p. Migały do pałacu – ministranci z Pierzchna: K. Grześkowiak i B. Idaszak

Mościenica os. Pod Dębem – J. Lewandowski, W. Antoniak

Mościenica os. Świerkowe – działki, Topolowe, Brzozowe, Lipowe, Zielone Wzgórze – B. Naglewicz, P. Bartkowiak

Mościenica: Zwierzyniec, ul. Mościenica, Jesienna, Klonowa, Os. Wczasowe – W. Król, M. Gubański

29.12.2017

Piątek

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

10:00

10:00

10:00

ok.13:00

ok.13:00

ok.13:00

Pierzchno, bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – Sz. Naglewicz,        J. Kaźmierczak

Pierzchno, bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – ministranci z Pierzchna J. Kozłowski, A. Grześkowiak

Pierzchno, bloki nr 18, 19, 20, 21, 22, 23 – ministranci z Pierzchna: K. Grześkowiak, H. Witczak

 

Runowo, od p. Szczepaniaków do szkoły - Sz. Naglewicz,           J. Kaźmierczak,

Runowo, od Runowo 18 c - p. Firlej do

p. Majchrzak (Dziećmierowo, ul. Polna) – D. Jankowski i            K. Galiński

 

Pierzchno, nr 1-34 – ministranci z Pierzchna B. Idaszak,          K. Grześkowiak

30.12.2017

Sobota

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

Ks. Proboszcz

Ks. Łukasz

Ks. Tomasz

ok.11:00

10:00

10:00

Ok. 16:00

Ok. 16:00

Ok. 16:00

Skrzynki ul. Wiśniowa 2-44 i Skrzynki ul. Poznańska nr parzyste – K. Galiński, A. Bauer (prośba, by uczestniczyć we Mszy świętej pogrzebowej o g. 10)

Skrzynki, ul. Poznańska nr nieparzyste, ul. Kwiatowa, ul. PalmowaW. Król, J. Kaźmierczak (ks. Łukasz wraca na pogrzeb o g. 12)

Skrzynki – wieś – M. Gubański, W. Antoniak

Skrzynki ul. Leśna - K. Galiński, A. Bauer

Skrzynki ul. Leśna - W. Król, J. Kaźmierczak

Skrzynki ul. Leśna - M. Gubański, W. Antoniak

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZASADAMI KOLĘDOWANIA,

KTÓRE UMIESZCZONE SĄ PONIŻEJ