punkt parafialnych 1 min

 

Marzena Hyżyk

Tel: 696 495 237

Psycholożka praktykująca w nurcie integralnym

Kim jestem:

Jestem absolwentką psychologii o specjalności klinicznej (SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Poznaniu).        Aktualnie uczestniczę w 4.5 letnim kursie Psychoterapii Integralnej. Równocześnie uczestniczę w podyplomowych studiach Seksuologia Kliniczna (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Ukończyłam wiele szkoleń psychologicznych z różnych obszarów. Mój entuzjazm w służeniu pomocą innym sprawia, że cały czas doskonalę swoje kompetencje zawodowe. Cieszę się z coraz większej świadomości ludzi, że do psychologa przychodzi się po wsparcie w trudnych momentach życia czy sytuacjach,     a nie dlatego, że jest się chorym.

Doświadczenie:

Od wielu lat współpracuje z ludźmi w różnych obszarach m.in.: rozwój osobisty, biznes, psychologia. Jako wolontariuszka pracowałam na rzecz osób zmagających się z trudnościami w obszarze zdrowia psychicznego.

Komu pomagam:

Indywidualnie – osobom dorosłym.

Mogę pomóc między innymi gdy:

 • prowadzisz firmę i czasami masz dosyć wszystkiego, przydałoby Ci się zaufane wsparcie;
 • przeszkadza Ci to, że w różnych sytuacjach lęk nie pozwala na zwyczajne i zdrowe funkcjonowanie;
 • odnosisz wrażenie lub czujesz, że stres Cię niszczy lub „coś Cię męczy” wewnętrznie;
 • potrzebujesz wsparcia lub motywacji do działania;
 • wydaje Ci się lub czujesz, że „mogłoby być lepiej”, lecz nie wiesz jak „zabrać się” za zmiany;
 • przeżywasz różnego rodzaju kryzysy;
 • potrzebujesz więcej siły do działania;
 • chcesz lepiej radzić sobie w otaczającym Cię środowisku, lecz nie wiesz „od czego zacząć zmiany”;
 • chcesz mieć lepsze relacje z innymi ludźmi;
 • nagle wydarzyło się coś, co jest dla Ciebie trudne;
 • pragniesz być sobą a odnosisz wrażenie lub czujesz, że tak nie jest;
 • chcesz żyć według swoich wartości a nie spełniać oczekiwania innych;
 • brakuje Ci w życiu celu.