tydzienmaryjny-min.jpg

 

MSZE ŚWIĘTE

  • Sobota

7:00, 8:30, 10:00 z udzieleniem Sakramentu Chorych (po Mszy spotkanie) i 18:00 z procesją

  • Niedziela

7:30, 9:00, 10:00 (Pierzchno), 10:30, 12:00, 15:00, 18:00

REKOLEKCJE 01-07.10.2018 r.

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU

prowadzi ks. Krystian Sammler,

Archidiecezjalny Duszpasterz Szafarzy Archidiecezji Poznańskiej

Nauki o godz. 8:30, 16:30 i 18:00 oraz niedziela

  • Poniedziałek

relikwie św. Tereski od Dzieciątka Jezus

Msze: 7:00 (u sióstr), 8:30, 16:30 (na cmentarzu za naszych zmarłych), 18:00 z udziałem rodziców i dzieci przygotowujące się do wczesnej Komunii świętej oraz o 19:30
z nabożeństwem o umocnienie duchowe z udziałem Wspólnoty Bogu Bliscy

  • Wtorek

relikwie św. Dzieci Fatimskich

Msze: 7:00, 8:30, 16:30 (dzieci z klas III) oraz o 18:00 z udziałem Kręgów Kościoła Domowego i Ekip Notre Dame (z błogosławieństwem niemowląt, przedszkolaków i dzieci do klasy II oraz proszących o dar rodzicielstwa)

  • Środa

relikwie bł. Bartollo Longo

Msze: 7:00, 8:30, 16:30 (kandydaci do bierzmowania z klas VII, VIII i III gimnazjum)
oraz 18:00 z udziałem Parafialnego Zespołu Caritas i Kręgów Rodzin Szensztadzkich

  • Czwartek

relikwie bł. Jerzego Popiełuszki

Msze: 7:00, 8:30, 16:30 (kandydaci do bierzmowania z klas ponadgimnazjalnych)
oraz o 18:00 z udziałem sióstr zakonnych, rodziców kapłanów, braci i sióstr zakonnych, Apostolstwa Margaretka oraz osób zaangażowanych w Dzieło Adopcji Kapłanów

  • Piątek

relikwie św. Faustyny

Msze: 7:00, 8:30, 16:30 (dzieci z klas IV-VI), 18:00 z udziałem Żywego Różańca, Arcybractwa Straży Honorowej oraz o 24:00 Pasterka Maryjna

  • Sobota

relikwie św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski

Msze: 7:00, 8:30 oraz

18:00 – Msza odpustowa z udziałem służb mundurowych ku czci Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej z procesją ulicami miasta

przewodniczy ks. prałat Jerzy Foltyn, długoletni proboszcz i budowniczy
parafii pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu

  • Niedziela

relikwie św. Wincentego a Paulo

Msze: 7:30, 9:00, 10:00 (Pierzchno), 10:30, 12:00, 15:00 oraz o 18:00

 

 

NABOŻEŃSTWA

7:10 (niedziela) – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

9:00 – 18:00 (codziennie) – Adoracja Pana Jezusa w kaplicy

15:00 (codziennie) – Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy

16:30 (poniedziałek-piątek) – Dziesiątka dla Jezusa w łączności z Mszą

8:00 (sobota), 8:30 (niedziela), 17:30 (poniedziałek-piątek) – Różaniec

21:00 – Apel Jasnogórski podczas, którego zapraszamy do wspólnej modlitwy wieczornej:

30 września – niedziela: Pierzchno w kaplicy św. Stanisława, bpa i m.

1 października – poniedziałek: Kórnik w kościele parafialnym

2 października – wtorek: Skrzynki przy figurze

3 października – środa: Trzebisławki 3 przy figurze

4 października – czwartek: Runowo przy figurze

5 października – piątek: Kromolice przy figurze

CAŁONOCNA ADORACJA

czyli Jerycho Pompejańskie w Parafii u Wszystkich Świętych odbędzie się z piątku (05.10) na sobotę (06.10):

rozpoczynamy o 20.00 tajemnice radosne, 21:00 tajemnice światła,
22.00 tajemnice bolesne, 23.00 tajemnice chwalebne,
24:00 Pasterka Maryjna i kontynuujemy: 1.00 tajemnice radosne, 2.00 tajemnice światła, 3.00 tajemnice bolesne, 4.00-7.00 adoracja zakończona błogosławieństwem.

SPOWIEDŹ ŚWIĘTA każdego dnia przed Mszą świętą.