TRWA GŁOSOWANIE NA NASZĄ PARAFIADĘ – DOŁĄCZ, PRZEKAŻ DALEJ!

Glosowanie dobry pomysł1

Do 20.10.2017 można głosować w konkursie Radia Emaus "Po prostu dobry pomysł" na naszą inicjatywę parafialną jaką jest Parafiada. Zwycięzców konkursu wybierają radiosłuchacze.
Parafiada, to dzieło wszystkich wspólnot w naszej parafii, dzieło zaangażowania wielu osób i jedno z wielu działań budowania jedności wśród nas. Jeśli chcesz, by ta nasza wspólna inicjatywa miała szansę na wygraną zapraszamy do oddania swojego głosu. Na głosujących czekają nagrody.

Jak głosować? Można to zrobić na 3 sposoby:
• wysyłając SMS pod numer tel.: 601 077 033
• listownie na adres redakcji: Radio Emaus, ul. Zielona 2, 61-851 Poznań

W treści należy wpisać:
PARAFIADA U WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH w Kórniku oraz swoje IMIĘ I NAZWISKO

Audycję z udziałem ks. proboszcza Grzegorza i naszych parafianek o Parafiadzie można posłuchać na stronie Radia Emaus w zakładce "Po prostu dobry pomysł"
Dziękujemy za każdy oddany głos!

Przypominamy, że w lipcu i w sierpniu nastąpiły małe zmiany w porządku Mszy świętych.Nie będzie Mszy w niedzielę o godz. 18:00, od wtorku do soboty o godz. 7:00 oraz w I piątek miesiąca o 16:30. Biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek i w czwartek.

Msze w wakacje