baner laboratorium

Laboratorium Wiary Siła błogosławieństwa to warsztaty biblijne, taneczno-muzyczne, sportowe i plastyczne dla dzieci szkolnych z klas I-VI.

Wydarzenie trwa 2 dni (17-18 lutego 2018r.) i wymaga rejestracji dzieci - formularz zgłoszniowy poniżej.

Dzieci z parafii pw. Wszystkich Świętych w Kórniku można również zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy świętej w niedziele.

W dniu wydarzenia zgłoszone dzieci otrzymają IDENTYFIKATOR, który będzie upoważniał do udziału w Laboratorium.

Bardzo prosimy o uważne przeczytanie regulaminu załączonego w formularzu zgłoszeniowym.

Po wypełnieniu formularza wysyłamy maila z danymi do przelewu. W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja na spotkanie

lwplakat