luty 240x70

INFORMUJEMY, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY REJESTRACJĘ.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Spotkaniu zapraszamy do punktu informacyjnego w Oazie, gdzie w przypadku wolnych miejsc będzie można się zarejestrować.

ZAPISY NA SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE DLA DOROSŁYCH "CHODŹCIE DO MNIE"

Z WYŻYWIENIEM PRZYJMUJEMY TYLKO DO ŚRODY 15 LUTEGO DO GODZ. 21:00

NASTĘPNIE BĘDZIE MOŻNA SIĘ ZAREJSTROWAĆ JEDNAK BEZ WYŻYWIENIA.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY DZIECI NA LABORATORIUM WIARY SĄ TYLKO

DO PONIEDZIAŁKU 13 LUTEGO DO GODZ. 24:00

Spotkanie Ewangelizacyjne Chodźcie do mnie

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Ewangelizacyjne Chodźcie do mnie w Kórniku w dniach 18-19 lutego 2017. Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób świeckich i duchownych, które chcą wspólnie wielbić Pana Boga modlitwą i śpiewem, włączyć się w realizację głównej myśli tegorocznego programu duszpasterskiego Idźcie i głoście oraz podzielić się z drugim człowiekiem otrzymaną na Chrzcie Świętym łaską wiary.

Tematem przewodnim będzie Osoba Ducha Świętego, którą przybliżą nam wyjątkowi głoszący m.in. ks. Radosław Rafał MSF, o. Paweł Sawiak SJ i ks. Grzegorz Zbączyniak (proboszcz Parafii pw. Wszystkich Świętych w Kórniku) oraz osoby świeckie Inga Pozorska i Bartłomiej Szkudlarek. Całe wydarzenie będzie wspierane przez zaprzyjaźniony z naszą parafią Zespół Mocni w Duchu z Łodzi.

Dla dzieci przewidziana jest równoległa opieka - Laboratorium Wiary - połączona z formacją w formie warsztatów biblijnych, taneczno - muzycznych, sportowych i plastycznych.

Całe wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego.

Patronat medialny: Przewodnik Katolicki, Radio Emaus

Osoby, które się zarejestrowały i dokonały wpłatę za Spotkanie Ewangelizacyjne otrzymają przed wejściem na halę, w dniu wydarzenia IDENTYFIKATOR, który będzie upoważniał do udziału w Spotkaniu.

18.II.2017 (sobota)

9.30 – Zawiązanie wspólnoty ( zespół Mocni w Duchu )
10.15 – Konferencja I : Kim jest Duch Święty ? – ks. Radosław Rafał MSF
11.00 – Przerwa
11.30 – Konferencja II : Współpraca z Duchem Świętym - Bartłomiej Szkudlarek
12.15 – Modlitwa chwały
13.00 – Obiad (na miejscu)
14.45 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.00 – EUCHARYSTIA
16.15 – Przerwa
16.45 – Uwielbiaj Boga całym sercem
17.15 – Konferencja III : Czym są charyzmaty ? – warsztaty  o.Paweł Sawiak SJ
18.00 – Kolacja (na miejscu)
19.00 – Wieczór chwały – Koncert Mocni w Duchu
21.00 – Apel Jasnogórski

19.II.2017 (niedziela)

9.30 – Zawiązanie wspólnoty (zespół Mocni w Duchu)
10.15 – Konferencja IV : Coś o jedności  - ks. Grzegorz Zbączyniak i Przyjaciele
11.00 – Przerwa
11.30 – Konferencja V : O owocach Ducha Świętego - Inga Pozorska
12.15 – ADORACJA  z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia
13.00 – Obiad (na miejscu)
14.30 – EUCHARYSTIA

Po wypełnieniu formularza wysyłamy maila z danymi do przelewu. W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja zakończona, tych co nie mogą przybyć osobiście zapraszamy do ogląania transmisji online:

Dzień 2:

Dzień 1::