baner w Bogu sila

Parafia pw. Wszystkich Świetych w Kórniku serdecznie zaprasza na II Spotkanie Ewangelizacyjne „ W Bogu siła. Moc uzdrowienia”, które odbędzie się w dniach 17-18 (sobota, niedziela) lutego 2018 r. na hali sportowej KCRiS Oaza ul. Ignacego Krasickiego 1 w Kórniku.
Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób świeckich i duchownych, które chcą wspólnie wielbić Pana Boga modlitwą i śpiewem.
Wydarzenie poprowadzi o. Paweł Sawiak SJ wraz z zespołem Mocni w Duchu i  Marcinem Zielińskim.
Dzieci do lat 6 mogą uczetniczyć w Spotkaniu Ewanglizacyjnym pod opieką rodziców.
Wstęp wolny, jednak nie zapewniamy im miejsc siedzących i posiłków.

Dla dzieci z klas I-VI przewidziana jest równoległa opieka - Laboratorium Wiary - połączona z formacją w formie warsztatów biblijnych, taneczno - muzycznych, sportowych i plastycznych.

Spotkanie odbędzie się pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego.

(dostępny wkrótce)

Po wypełnieniu formularza wysyłamy maila z danymi do przelewu. Prosimy o wpłatę w ciągu 7 dni od rejestracji.

W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które się zarejestrują i dokonają opłaty za Spotkanie Ewangelizacyjne otrzymają przed wejściem na halę IDENTYFIKATOR, który będzie upoważniał do udziału w Spotkaniu.

Rejestracja na spotkanie

sedorosliplakat