1. Kalendarz liturgiczny
  • niedziela – Objawienie Pańskie
  • za tydzień niedziela – Chrzest Pański

 

  1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli
  • Zostanie poświęcone kadzidło i kreda, którą na drzwiach naszych mieszkań kreślimy litery C+M+B+2019. W kadzidło można zaopatrzyć się po Mszy świętej, a składane dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny oraz na pomoc dla sierocińca w Betlejem. Ofiarodawcom składam serdeczne: Bóg zapłać.
  • Orszak Trzech Króli (sami robimy korony i stroje) wejdzie uroczyście do kościoła na Mszę świętą o godz. 10:30, gromadzimy się o 10:15 przy krzyżu misyjnym. Po Mszy świętej zapraszam w imieniu organizatorów na wspólne kolędowanie z Królami do Straży. Przewidywane zakończenie ok. 13:00
  • Po Koronce do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 zapraszam na spotkanie opłatkowe dla wszystkich zaangażowanych w grupy i wspólnoty w naszej Parafii do Straży.

Podkategorie

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE

Drodzy Parafianie,
mam nadzieję, że pomimo rozlicznych obowiązków uda się nam spotkać, aby we wspólnej modlitwie podziękować Panu Bogu za wszelkie otrzymane dobro i upraszać potrzebnych łask na AD 2019. Proszę, aby na naszych stołach pojawiły się: krzyż, zapalone świece oraz woda święcona z kropidłem, natomiast dzieci i młodzież uczącą proszę o przygotowanie zeszytów od religii. Po modlitwie będzie czas na rozmowę duszpasterską o naszej parafii Wszystkich Świętych. Pragnę poinformować, iż tegoroczne ofiary składane podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na uregulowanie zakończonych prac w naszym kościele oraz na dalsze prace w kaplicy w Pierzchnie.   


Z nadzieją na spotkanie proboszcz Grzegorz

 

Poniżej będzie publikowany aktualny plan kolendy