• czwartek – św. Piotra Kanizjusza

1. Spotkania duszpasterskie:
  • dla kandydatów do Bierzmowania odbędą się w kościele o godz. 18:00 w ramach rekolekcji dla klas VII w poniedziałek a dla II gimnazjum we wtorek
  • wigilijne dla seniorów w środę o godz. 16:00 w domu parafialnym
  • Krąg Biblijny prowadzony przez ks. prof. Janusza już w czwartek o 19:30
  • Duszpasterstwo Młodzieży, Parafialny Chór Tutti Santi oraz Ministrantów seniorów i lektorów zapraszam na spotkanie w sobotę po Roratach o godz. 7:00 do domu parafialnego.

1. Dzisiaj:
  • rozpoczynamy rekolekcje adwentowe Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, które do 20 grudnia poprowadzi ks. Radosław Rafał MSF. Nauki od poniedziałku do środy na Mszach o godz. 8:30 i 18:00. Zapraszam do bezpośredniego przygotowania się do Bożego Narodzenia
  • ministranci rozprowadzają sianko na wigilijny stół
  • w zakrystii możemy zaopatrywać się w małe świece Caritas oraz w opłatki
  • po Mszach w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa można wesprzeć zakończone prace. Wszystkim Rodzicom Chrzestnym dziękuję za okazaną pomocą materialną we wspólnym ratowaniu Kolegiaty: BÓG zapłać.

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE

Drodzy Parafianie,

mimo rozlicznych obowiązków uda się nam spotkać, aby we wspólnej modlitwie podziękować Panu Bogu za wszelkie otrzymane dobro i upraszać potrzebnych łask na AD 2018. Proszę, aby na naszych stołach pojawiły się: krzyż, zapalone świece oraz woda święcona z kropidłem, natomiast dzieci i młodzież uczącą proszę o przygotowanie zeszytów od religii. Po modlitwie będzie czas na rozmowę duszpasterską o naszej parafii Wszystkich Świętych. Pragnę poinformować, iż tegoroczne ofiary składane podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na uregulowanie zakończonych prac w naszym kościele oraz na dalsze prace w kaplicy w Pierzchnie.

Z nadzieją na spotkanie proboszcz Grzegorz

Poniżej będzie publikowany aktualny plan kolendy