• wtorek – św. Andrzeja, św. Pawła i towarzyszy
  • środa – św. Mateusza
  • piątek – św. Pio z Pietrelciny
  1. Przypominam rodzicom z klas I SP o zgłoszeniu dzieci do parafialnego przygotowania do I Komunii świętej do końca września br.
  1. Za tydzień zostaną podane terminy spotkań formacyjnych z rodzicami dzieci od klasy I do VI w ramach parafialnych katechez formacyjnych. Przypominam, rodzicom i opiekunom, o uczestniczeniu dzieci w niedzielnej Mszy świętej o godz. 10:30 z udziałem klas od II do VI, o godz. 15:15 z udziałem kl. I i młodszych oraz w Pierzchnie o godz. 10:15, zapraszam do czynnego udziału.

1. Informuję rodziców a młodzieży z klas VII i VIII oraz z klas I ponadpodstawowych przypominam o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej o godz. 18:00 w ramach przygotowania do bierzmowania. Ponadto:
  • młodzież z kl. VII chcącą rozpocząć przygotowanie w naszej parafii proszę o zgłaszanie się do ks. Pawła do końca września br. i zapraszam na Mszę świętą i spotkanie we wtorek 4 października o godz. 18:00
  • młodzież z klas VIII kontynuującą przygotowanie zapraszam na Mszę świętą i spotkanie we wtorek 4 października o godz. 18:00
  • młodzież z klas I ponadpodstawowych zapraszam na Mszę świętą i na bezpośrednie spotkania przed bierzmowaniem: za tydzień w niedzielę o godz. 18:00, w poniedziałek 3 października o godz. 18:00, 9 października o godz. 18:00 /próba/ i 16 października o godz. 18:00
  1. Duszpasterstwo młodzieżowe Face2Face zaprasza młodzież oraz wszystkich chętnych na adorację z nabożeństwem drogi światła do kościoła w najbliższą środę o godz. 19:00.
  1. Wspólnie z Miastem i Gminą Kórnik zapraszamy seniorów na Senioralia ( I Kórnicki Dzień Seniora), które w najbliższą sobotę rozpoczną się Mszą świętą z udzieleniem Sakramentu Chorych w naszym kościele o godz. 14:00.
  1. Zapowiadam i zapraszam na spotkanie w domu parafialnym
  • Przedstawicieli Parafialnej Rady Ekonomicznej w najbliższy wtorek 20 września o 19:00
  • Przedstawicieli Parafialnej Rady Duszpasterskiej za tydzień w poniedziałek 26 września br. o godz. 19:00
  • Odpowiedzialnych Wspólnoty Żywego Różańca za tydzień w środę o g. 19:00
  1. Na prośbę
  • Fundacji Zakłady Kórnickie przekazuję zaproszenie na piknik rodzinny, który odbędzie się dzisiaj w niedzielę na Podzamczu od godz. 13:00 do 17:00
  • Kórnickiego Stowarzyszenia Ogończyk informuję, iż dzisiaj przed kościołem można zapoznać się i wesprzeć inicjatywę budowy pomnika Władysława Zamoyskiego

SŁOWO NA DZIŚ

Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy wszystko się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków.