• poniedziałek – św. Antoniego Padewskiego NMP
  • czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  • piątek – św. Alberta Chmielowskiego
  1. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania
  • Klasy VIII w kościele Msza święta w niedzielę 19 czerwca o godz. 15:15, na którą kandydaci z klas VIII przynoszą obrazki ze Spowiedzią świętą
  1. Uroczystość Bożego Ciała w najbliższy czwartek oraz Oktawa
  • Msze święte w kościele o godz. 7:30, 9:00, następnie tradycyjna procesja na zakończenie której Msza święta na rynku około godz. 10:30. Ponadto Msza święta w kaplicy w Pierzchnie o godz. 10:15
  • W związku z Uroczystością Bożego Ciała Siostra Renata zaprasza dziewczyny do sypania kwiatów na próbę w poniedziałek i we wtorek o godz. 17:00
  • Chłopacy na procesję Bożego Ciała i w czasie oktawy proszeni są o zabranie dzwonków
  • Od środy Msza z Nieszporami i procesją wokół kościoła w łączności ze Mszą świętą o godz. 18:00 a w niedzielę w łączności ze Mszą świętą o godz. 10:30.

1. Spotkanie dla osób przygotowujących ołtarze na Boże Ciało w najbliższy poniedziałek po Mszy świętej i nabożeństwie o godz. 18:00 na parkingu przy probostwie.
  1. W związku z decyzją przełożonych Sióstr Szarytek w najbliższą niedzielę 19 czerwca o godz. 10:30 pożegnamy naszą s. Renatę, która po 5 latach wspaniałej pracy duszpasterskiej i katechetycznej z dziećmi i młodzieżą odchodzi z naszej Parafii. BOGU dziękujemy za dar s. Renaty w rodzinie parafialnej u Wszystkich Świętych w Kórniku.
  1. Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej do Częstochowy
  • odbędzie się w sobotę 18 czerwca, zbiórka z przodu kościoła i wyjazd o godz. 5:40, zapisy w zakrystii lub u p. Antoniny Taciak.

1. Parafia zaprasza na
  • Jednodniowy wyjazd dla młodzieży na Dni Młodych Paradiso w Gostyniu. Zapisy i szczegóły u ks. Tomasza.
  • Rekolekcje Ignacjańskie w Nadziejewie dla początkujących Fundament w dniach od 20 do 25 sierpnia, dla kontynuujących ćwiczenia III Tydzień od 27 sierpnia do 3 września.

SŁOWO NA DZIŚ

Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie. Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy.

Ewangelia według św. Jana