• poniedziałek – NMP Matki Kościoła
  • piątek – bł. Bogumiła, patrona Archidiecezji
  • sobota – św. Barnaby
  1. Zapraszam rodziców i dzieci z klas 1
  • na spotkanie podsumowujące przygotowania dalsze do I Komunii świętej dzisiaj w niedzielę 5 czerwca na godz. 15:15
  1. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania
  • Klasy VII A, VII B i VII C w domu parafialnym w poniedziałek 6 czerwca o godz. 19:00
  • Klasy VII D, VII E i VII ze SP Szczodrzykowo w domu parafialnym w środę 8 czerwca o godz. 19:00
  • Klasy VIII w kościele Msza święta 19 czerwca o godz. 15:15, na którą kandydaci z klas VIII przynoszą obrazki ze Spowiedzią świętą

1. Msze święte jutro w poniedziałek w święto NMP Matki Kościoła będą w
  • kościele o godz. 7:00, 8:30, 18:00, 19:30 z nabożeństwem o umocnienie duchowe
  • kaplicy w Pierzchnie o godz. 17:00
  1. Spotkanie dla osób przygotowujących ołtarze na Boże Ciało w najbliższy poniedziałek po Mszy świętej i nabożeństwie o godz. 18:00 na parkingu przy probostwie.
  1. Uczestnicy męskiego spływu kajakowego gromadzą się w sobotę 11 czerwca o godz. 9:15 na parkingu przy probostwie.
  1. Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej do Częstochowy
  • odbędzie się w sobotę 18 czerwca, zbiórka z przodu kościoła i wyjazd o godz. 5:40, zapisy w zakrystii lub u p. Antoniny Taciak.

1. Parafia organizuje jednodniowy wyjazd dla młodzieży na Dni Młodych Paradiso w Gostyniu. Zapisy i szczegóły u ks. Tomasza.

SŁOWO NA DZIŚ

W ostatnim, najbardziej uroczystym dniu Święta Namiotów
Jezus wstał i zawołał donośnym głosem:
Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie – niech przyjdzie do Mnie i pije!

Ewangelia według św. Jana