1. Kalendarz liturgiczny
 • wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych
 • czwartek – św. Filipa Nereusza
 1. Nabożeństwa majowe
 • W kościele po Mszy świętej: w niedzielę o godz. 12:00 oraz od poniedziałku do soboty o godz. 18:00
 • W kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie w niedzielę po Mszy świętej o godz. 10:15 oraz od poniedziałku do soboty o godz. 19:00
 1. Dni krzyżowe, czyli modlitwa o dobre urodzaje odbędzie się w kaplicy świętego Stanisława w Pierzchnie od najbliższego poniedziałku do środy o godz. 19:00. Wspólnie z Apostolstwem Dobrej Śmierci serdecznie zapraszam Wszystkich
  do wspólnej modlitwy:
 • Poniedziałek: Kórnik, Sołectwo Mościenica i Skrzynki, ROD Mościenica oraz Siostry Szarytki i Wspólnoty parafialne
 • Wtorek: Sołectwo Pierzchno, Runowo i Szczodrzykowo oraz Wspólnota BOGU Bliscy
 • Środa: Bnin, Sołectwo Biernatki, Dębiec, Dziećmierowo, Kromolice, Trzebisławki oraz Wspólnota Face2Face

 1. W piątek
 • Spotkanie modlitewne w ramach Nowenny przed 200-setną rocznicą Objawień Matki Bożej od Cudownego Medalika, zapraszają nasze Siostry do swojej kaplicy na godz. 19:00
 1. Zapraszam na spotkanie na Polach Lednickich, na które udajemy się wspólnie z parafią z Zaniemyśla. Zaproszenie kierujemy do młodzież od 7 klasy SP i dla starszych. Wyjazd w sobotę 4 czerwca o godz. 10:00 z parkingu przy domu parafialnym, powrót ok. godz. 24:00. Zapisy w zakrystii i informacje u ks. Tomasza.
 1. Organizujemy spływ kajakowy ojców z synami rzeką Wartą w sobotę 11 czerwca. Zapisy w zakrystii a więcej informacji u ks. Tomasza. Również tego dnia tj. w sobotę 11 czerwca przewidujemy niespodziankę dla mam i córek. Więcej już za tydzień.
 1. W najbliższą sobotę włączamy się w Dzień Dziecka dla podopiecznych obchodzącego 20-lecie istnienia Stowarzyszenia Klaudynka o godz. 15:15.
 1. Zapraszam rodziców i dzieci z klas 1
 • Na spotkanie podsumowujące przygotowania dalsze do I Komunii świętej
  w niedzielę 5 czerwca na godz. 15:15
 1. Pielgrzymka
 • Trwają zapisy na Parafialną Pielgrzymkę do św. Kingi i św. Stanisława męczennika i biskupa /w terminie od 26 do 30 czerwca/ w zakrystii.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ewę Zawitaj z Kórnika i śp. Stefanię Budasz ze Szczodrzykowa. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

Niech się nie trwoży serce wasze ani się nie lęka.

Ewangelia według św. Jana