1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:15 a w Pierzchnie po Mszy o godz. 10:15
  • Droga krzyżowa w piątek o godz. 9:00, 17:00 /z udziałem dzieci i młodzieży/, 16:30 /w Pierzchnie/ oraz po adoracji Najświętszego Sakramentu o 20:00.
  1. Przed nami I piątek i sobota miesiąca
  • I piątek
    • Spowiedź w kaplicy św. Stanisława od godz. 15:30 i Msza święta o godz. 16:00 a po niej Droga krzyżowa
    • okazja do Spowiedzi świętej w kościele od godz. 16:00 do 18:00
    • UWAGA: nie będzie Mszy świętej o godz. 16:30
    • po Mszy o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00 w ramach spotkania Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ
  • I sobota
    • Nabożeństwo I sobót miesiąca w kościele w Kórniku od godz. 7:30 wystawienie, adoracja z medytacją, różaniec wynagradzający, okazja do spowiedzi świętej i Msza święta o godz. 8:30
    • Nabożeństwo I sobót miesiąca w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie od 16:15 wystawienie, adoracja z medytacją, różaniec wynagradzający, okazja do spowiedzi świętej i Msza święta o 17:00.
  1. W ramach przygotowania tegorocznego Grobu Pańskiego dobrowolna zbiórka przed kościołem na kwiaty za tydzień po Mszach świętych.

1. Odwiedziny chorych w kwietniu odbędą się przed świętami w Wielki Czwartek tj. 14 kwietnia od godz. 8:30. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii do niedzieli 10 kwietnia.

1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy nasze parafianki: śp. Danutę Pawlak z Kromolic oraz śp. Henrykę Pietrzak. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

SŁOWO NA DZIŚ

A trzeba było weselić się i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się.