Drukuj
  1. Kalendarz liturgiczny
  1. Zapowiadam spotkania duszpasterskie
  1. Jutro w I poniedziałek miesiąca

 

  1. Droga krzyżowa we wtorek po Mszy świętej o godz. 18:00 /w dniu wspomnienia św. Józefiny Bakhity/ w intencji niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym w wyniku handlu ludźmi i o łaskę nawrócenia dla prześladowców.

 

  1. Msza święta z udzieleniem sakramentu chorych z okazji Światowego Dnia Chorego w najbliższą sobotę /12 lutego/ o godz. 15:15, na wspólną modlitwę do naszego kościoła zaprasza Stowarzyszenie Klaudynka.

 

  1. Parafialne porządkowanie naszego cmentarza w najbliższą sobotę od godz. 7:30 zapraszają przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Jednocześnie proszę w ciągu tygodnia o pomoc w posprzątaniu porozrzucanych zniczy, kwiatów i gałęzi, które zanosimy do miejsca segregacji od strony parkingu przy przedszkolu. Już dzisiaj za pomoc i wsparcie tej inicjatywy z serca Wszystkim dziękuję.
  1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Miesięcznik Parafialny, Miesięcznik Tota Tua oraz kalendarz maryjny na rok 2022.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar

Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

«Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci». Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać.

 

Ewangelia według św. Łukasza