1. Kalendarz liturgiczny
 • wtorek – św. Józefiny Bakhita
 • piątek – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego
 1. Zapowiadam spotkania duszpasterskie
 • Wspólnota BOGU Bliscy w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym
 • Parafialny Zespół Caritas w poniedziałek 14 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
 • Odpowiedzialni za Wspólnotę Żywego Różańca w środę 16 lutego po Mszy świętej i nowennie o godz. 18:00 w domu parafialnym
 • Parafialna Rada Duszpasterska w poniedziałek 21 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
 • Parafialna Rada Ekonomiczna we wtorek 22 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
 1. Jutro w I poniedziałek miesiąca
 • dodatkowa Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19:30, proszę zabrać ze sobą wodę, sól, olej i świece

 

 1. Droga krzyżowa we wtorek po Mszy świętej o godz. 18:00 /w dniu wspomnienia św. Józefiny Bakhity/ w intencji niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym w wyniku handlu ludźmi i o łaskę nawrócenia dla prześladowców.

 

 1. Msza święta z udzieleniem sakramentu chorych z okazji Światowego Dnia Chorego w najbliższą sobotę /12 lutego/ o godz. 15:15, na wspólną modlitwę do naszego kościoła zaprasza Stowarzyszenie Klaudynka.

 

 1. Parafialne porządkowanie naszego cmentarza w najbliższą sobotę od godz. 7:30 zapraszają przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Jednocześnie proszę w ciągu tygodnia o pomoc w posprzątaniu porozrzucanych zniczy, kwiatów i gałęzi, które zanosimy do miejsca segregacji od strony parkingu przy przedszkolu. Już dzisiaj za pomoc i wsparcie tej inicjatywy z serca Wszystkim dziękuję.
 1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Miesięcznik Parafialny, Miesięcznik Tota Tua oraz kalendarz maryjny na rok 2022.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar

Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

«Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci». Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać.

 

Ewangelia według św. Łukasza