• wtorek – św. Józefiny Bakhita
  • piątek – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego
  1. Zapowiadam spotkania duszpasterskie
  • Wspólnota BOGU Bliscy w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym
  • Parafialny Zespół Caritas w poniedziałek 14 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Odpowiedzialni za Wspólnotę Żywego Różańca w środę 16 lutego po Mszy świętej i nowennie o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Parafialna Rada Duszpasterska w poniedziałek 21 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Parafialna Rada Ekonomiczna we wtorek 22 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
  1. Jutro w I poniedziałek miesiąca
  • dodatkowa Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19:30, proszę zabrać ze sobą wodę, sól, olej i świece

1. Droga krzyżowa we wtorek po Mszy świętej o godz. 18:00 /w dniu wspomnienia św. Józefiny Bakhity/ w intencji niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym w wyniku handlu ludźmi i o łaskę nawrócenia dla prześladowców.

1. Msza święta z udzieleniem sakramentu chorych z okazji Światowego Dnia Chorego w najbliższą sobotę /12 lutego/ o godz. 15:15, na wspólną modlitwę do naszego kościoła zaprasza Stowarzyszenie Klaudynka.

1. Parafialne porządkowanie naszego cmentarza w najbliższą sobotę od godz. 7:30 zapraszają przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Jednocześnie proszę w ciągu tygodnia o pomoc w posprzątaniu porozrzucanych zniczy, kwiatów i gałęzi, które zanosimy do miejsca segregacji od strony parkingu przy przedszkolu. Już dzisiaj za pomoc i wsparcie tej inicjatywy z serca Wszystkim dziękuję.
  1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Miesięcznik Parafialny, Miesięcznik Tota Tua oraz kalendarz maryjny na rok 2022.

SŁOWO NA DZIŚ

«Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci». Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać.