WIELKA SOBOTA FUNKCJE g. 20:00

Komentator: B. Naglewicz

Ogień przed kościołem: Marcin Król

Paschał: L. Górka

Rylce: J. Urbaniak

Ogień i łódka: D. Górka, J. Lewandowski

Mszał: kl. W. Król

Mikrofon: M. Gubański

Świece: A. Dominiak, I. Oses, W. Zmuda, W. Świerzewski

Exultet – orędzie wielkanocne: Organista Oskar

I  czytanie: E. Urbaniak

Psalm: M. Taciak

II  czytanie: D. Górka

Psalm M. Gaj

III  czytanie: kl. W. Antoniak

Psalm: D. Sekula

IV czytanie: M. Majchrzycka

Psalm: M. Jędrzejczak

V  czytanie: A. Dec

Psalm: T. Dominiak

VI  czytanie: E. Dominiak

Psalm: P. Pudysiak

VII  czytanie: T. Nowak

Psalm: B. Sibilska

VIII czytanie (Epistoła) – kl. Wojciech Król

Uroczyste  Alleluja - Organista Oskar

Ewangelia: ks. Tomasz

Homilia: ks. Tomasz

Litania do Wszystkich Świętych: Organista Oskar

Woda święcona: A. Woźniczak

Modlitwa powszechna: kl. Tomasz Szyc

Przygotowanie ołtarza: M. Gubański, j. Faliszewski

Ampułki: F. Stanisławski, W. Śmiechowski

Gongo: F. Oses

Dzownki: I. Oses

II ampułki: N. Nowak

Krzyż: Sz. Naglewicz

Figura zmartwychwstałego Jezusa: J. Urbaniak

Welon: K. Śmiechowski

Sztandar ministrancki: J. Faliszewski i asysta: P. Świerzewski, S. Majchrzak

PROSZĘ O OBECNOŚĆ W ZAKRYSTII NAJPÓŹNIEJ O 19:30

PLAN KOLĘDY

w dniach 21-29 stycznia 2020 r.

 

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

21.01.2020

Wtorek

Ksiądz Proboszcz

15:30

Kórnik, ul. Staszica 19 od końca –

W. Śmiechowski, N. Nowak        

22.01.2020

Środa

Ksiądz

Proboszcz

15:30

 

Kórnik, ul. Staszica 21 od końca –

W. Zmuda, F. Kaźmierczak

 

 

23.01.2020

Czwartek

 

Ksiądz Łukasz

 

 

Ksiądz Proboszcz

 15:00

 

 

15:00

Kórnik, ul. Krasickiego 3 i 5 od początku –

J. Cieślewicz, S. Kozakiewicz

Kórnik, ul. Krasickiego 9 i 7 od końca –

J. Cepka, C. Dec

24.01.2020

Piątek

 

 

 

Kolędy nie ma

25.01.2020

Sobota

Ksiądz Łukasz

Ksiądz Proboszcz

10:00

10:00

Dziećmierowo, ul. Dworcowa od końca i Polna – J. Lewandowski, F. Kaczmarek      

Kórnik, ul. Staszica 20 od końca – W. Antoniak, M. Gubański

26.01.2020

Niedziela

Ksiądz Łukasz

13:30

Dziećmierowo, ul. Główna 26 i os. Wzgórze Owocowe – D. Górka, I. Oses

27.01.2020

Poniedziałek

   

Kolędy nie ma

28.01.2020

Wtorek

Ksiądz Łukasz

15:00

Kórnik, ul. Dworcowa 1-9, ul. Staszica 2-13 oraz
ul. Wyspiańskiego - S. Kozakiewicz, Jk Mydlarz

29.01.2020

Środa

Ksiądz Łukasz

15:00

Kórnik, ul. Dworcowa od końca-

J. Lewandowski, N. Nowak

PLAN KOLĘDY

w dniach 14-20 stycznia 2020 r.

 

Dzień

Ksiądz

godz.

Trasy

14.01.2020

Wtorek

Ksiądz Proboszcz

15:30

 

Kórnik, ul. Staszica 23, 25, 27 i ul. Fredry

C. Dec, S. Kozakiewicz

15.01.2020

Środa

Ksiądz Proboszcz

15:30

 

Kórnik, ul. Staszica 30 i Juliana Tuwima

F. Kaźmierczak, W. Zmuda

 

16.01.2020

Czwartek

Ksiądz Łukasz

Ksiądz Proboszcz

15:00

 15:00

Szczodrzykowo, ul. Dworcowa, Kolejowa i Ogrodowa domki i 2B – F. Kaczmarek, J. Cepka

Kórnik, ul. Staszica 14 od końca – A. Dominiak, A. Urbaniak

 

17.01.2020

Piątek

Ksiądz Proboszcz

15:30

Kórnik, ul. Staszica 15 od końca –

J. Mydlarz, N. Nowak

18.01.2020

Sobota

Ksiądz Łukasz

Ksiądz Proboszcz

10:00

 

 

10:00

Kórnik, ul. Staszica 16 od końca i Woźniaka J. Kaźmierczak (cała trasa), M. Grzybowski (Staszica 16 1-30) i J. Cieślewicz (31-60 i ul. Woźniaka)  

 

Kórnik, ul. Staszica 18 od końca

M. Gubański, W. Antoniak

 

19.01.2020

Niedziela

Ksiądz Łukasz

13:30

 

Szczodrzykowo, ul. Leśna, Łąkowa, Polna –

I. F. Oses

20.01.2020

Poniedziałek

Ksiądz Łukasz

Ksiądz Proboszcz

15:30

 

15:30

Dziećmierowo, ul. Katowicka od początku i Czereśniowa – M. Gubański, W. Antoniak

Kórnik, ul. Staszica 17Ai 17B od końca –

D. Górka, J. Faliszewski

 

UWAGA! MINISTRANCI, KTÓRZY IDĄ NA KOLĘDĘ Z KS. PROBOSZCZEM PROSZENI SĄ O TO, ABY CZEKALI PRZED BLOKIEM 10 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM KOLĘDY.